Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Høne med kyllinger

Varenummer: 5412240
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner. Høne med kyllinger, olie på lærred, sign. og dat. L. Aa 1925. 41,5x48,5 cm (49x56 cm). Afskalninger langs kant.

Auktionen afsluttes:  25-08-2019 17:53:00

800933 25-08-2019 10:38:43 DKK 300