Ubekendt kunstner. Høstlandskab

Varenummer: 6151011
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Høstlandskab, olie på lærred monteret på plade, sign. og dateret Herm. Jensen 1943. 33 x 46 (42 x 54) cm.

Auktionen afsluttes:  07-03-2022 08:54:05
Showroom:   Aarhus, DK

2131372 06-03-2022 23:11:36 DKK 300