Kategori  Vurdering

Svend Aage Tauscher. 'Huse i byen' (cd)

Varenummer: 4910358
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Svend Aage Tauscher (1911-1984). 'Huse i byen', olie på lærred, sign. på bagsiden. 46 x 38 cm (49,5 x 42 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  23-02-2018 20:22:48
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej