Ubekendt kunstner. Huse i Glostrup

Varenummer: 6005233

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Huse i Glostrup, olie på lærred. Usigneret. 37 x 48 cm. Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  12-05-2021 18:09:06
Showroom:  Herlev