Willy Nilsson. Interiør fra værtshus (cd)

Varenummer: 5235034
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 800

Willy Nilsson. Værtshusscene med gæster, olie på plade. Sign. Nilsson. 38 x 41 (47 x 49) cm.

Auktionen afsluttes:  20-02-2019 14:34:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

24677 13-02-2019 19:45:03 DKK 300