Peter Holm. Interiør med pige, ca. 1930erne Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5015242

Varenummer: 4990271
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peter Holm (1889-1966). Interiøre med pige ved bord, olie på lærred. Sign. monogram PH. 86 x 66 (102 x 82) cm.

Auktionen afsluttes:  24-05-2018 19:58:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1104378 24-05-2018 19:47:24 DKK 300