Ubekendt kunstner. Interiør med pige og lampe

Varenummer: 6138426
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Interiør med pige og lampe. Olie på lærred. Utydelig sign. (ned. tv.). 69 x 58 cm (77 x 66 cm). Fremstår med krakelering.

Auktionen afsluttes:  13-02-2022 19:51:00
Showroom:   Roskilde, DK

994261 13-02-2022 16:24:30 DKK 300