Bent Lauridsen. Interiør med pige (cd)

Varenummer: 5477006
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bent Lauridsen (f. 1926). Interiør med pige, olie på lærred, usign. 58 x 70 cm (80 x 90 cm).

Auktionen afsluttes:  17-11-2019 20:09:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

1828007 17-11-2019 19:31:16 DKK 300