Bent Lauridsen. Interiør med pige (cd)

Varenummer: 5477006

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 800

Bent Lauridsen (f. 1926). Interiør med pige, olie på lærred, usign. 58 x 70 cm (80 x 90 cm).

Auktionen afsluttes:  17-11-2019 20:09:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej