Ubekendt kunstner, interiør, olie på plade

Varenummer: 6222192
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, interiør, olie på plade, signeret. H.54 x 36 cm (71,5 x 54 cm) Starten af 1900 tallet. Ramme med afslag.

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 14:15:45
Showroom:   Næstved, DK

2175801 30-06-2022 01:29:44 DKK 300