På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Ubekendt kunstner. Interiør
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Interiør, olie på lærred, sign. Kjeld J. 76 x 101 (98 x 116) cm.
30-06-2018 15:53:00