Ubekendt kunstner. Interiør

Varenummer: 5039352
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Interiør, olie på lærred, sign. Kjeld J. 76 x 101 (98 x 116) cm.

Auktionen afsluttes:  30-06-2018 15:53:00