Ubekendt kunstner. Jagtmotiv, 1800-tallets anden halvdel

Varenummer: 6318728

Ubekendt kunstner. Jagtmotiv, 1800-tallets anden halvdel, olie på lærred, utydeligt sign. 27 x 45 cm (47 x 65 cm). På bagsiden laksegl. Fremstår med aldersrelaterede krakeleringer.

Køb nu pris