Varenummer: 5634944
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, jolle på strand, olie på lærred, sign. 36x52 cm. (44,5x60,5 cm).

Auktionen afsluttes:  08-06-2020 17:16:44
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej