Ubekendt kunstner. Klitlandskab

Varenummer: 6138062
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Klitlandskab. Olie på lærred, signeret. 60 x 120 (76 x 137) cm.
Auktionen afsluttes:  08-01-2022 21:00:00