Ubekendt kunstner. køer på mark

Varenummer: 6115538
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, køer på mark, olie på lærred, sign. HK, 43 x 58 cm. (56 x 70 cm).

Auktionen afsluttes:  12-11-2021 15:07:00
Showroom:  Nivå

2149848 12-11-2021 00:19:09 DKK 300