Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Komposition med blomster

Varenummer: 5028601
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner. Komposition med blomster, olie på lærred. Sign. på lærredet. 29x39 cm. (38x48)

Auktionen afsluttes:  27-06-2018 19:21:00