Hans Christian Bährenholdt. Komposition med blomster

Varenummer: 6033396
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hans Christian Bärenholdt (1890-1976). Komposition med blomster. Olie på lærred. Sign. 32 x 34 cm. ( 39 x 40 cm. )

Auktionen afsluttes:  14-06-2021 12:40:19
Showroom:  Herlev

912158 14-06-2021 07:01:59 DKK 300