Enrico Baj. Komposition med kvinde og soldat.

Varenummer: 6164824
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 1.000

Enrico Baj. (1924 - 2003) Komposition med kvinde og soldat. Serigrafi påsat glimmer på papir. nr. XVII/XXV. Sign. utydeligt. 68 x 86 cm. (95 x 111 cm.) NB. Tekst rettet
Auktionen afsluttes:  27-02-2022 19:49:00