Ubekendt kunstner. Komposition

Varenummer: 5545559
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Komposition, olie på lærred. Sign. 67 x 97 (78 x 109) cm.

Auktionen afsluttes:  14-01-2020 15:25:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1938742 14-01-2020 15:21:51 DKK 300