Roald Hansen. Komposition.

Varenummer: 5972019
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Roald Hansen (f. 1938). Komposition. Olie på Lærred. Sign. med monogram RH. 60 cm. x 70 cm. (77 cm. x 87 cm.). NB. tekst ændret d. 22/03/21
Auktionen afsluttes:  22-03-2021 19:32:00

2090038 19-03-2021 11:00:55 DKK 300