Uwe Bremer. Komposition (cd)

Varenummer: 6024982
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6035715
Uwe Bremer (Tyskland, f. 1940). Komposition. Radering, IX/XXXV. Sign. og dat. 1974. 63 x 45 cm (69 x 49 cm). Obs. beskrivelsen ændret, kunstnernavn.

Auktionen afsluttes:  31-05-2021 19:40:00
Showroom:  Roskilde

61223 30-05-2021 14:33:10 DKK 300