Ubekendt kunstner. Kompositioner, tusch (3)

Varenummer: 6223858

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Kompositioner, tusch. Signeret F.W.N og dateret 89. 38x34 cm. (3)

Auktionen afsluttes:  07-07-2022 14:45:32
Showroom:   Næstved, DK