Gunnar Christian Hansen. Kvinde med børn. cd

Varenummer: 6224904
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Gunnar Christian Hansen (1905-1987). Kvinde med børn. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'Gunnar Chr. H. 1946'. 118 x 137 (143 x 162) cm.
Auktionen afsluttes:  28-06-2022 18:23:20

3607 28-06-2022 10:36:04 DKK 300