Kategori  Vurdering

Robert Hull cd , kvindeportræt 1960'erne

Varenummer: 4985179
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Robert Hull 1913-1990, kvindeportræt, olie på plade, signeret Hull og dateret 1960. H.115 x 69,5 cm (127 x 80 cm)

Auktionen afsluttes:  02-05-2018 13:59:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

126705 26-04-2018 17:58:14 DKK 300