Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner, kvindeportræt, olie på lærred 1800 tallet
:
6305419
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.000
Ubekendt kunstner, kvindeportræt 'Fru Løve', olie på lærred, usigneret. H.47,5 x 39 cm (55 x 47 cm) 1800 tallet. Antagelig senere udført dublet af empire portræt. Aldersrelateret stand med en del skrammer / farvebortfald og mærker.
30-11-2022 15:04:58
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
785341
30-11-2022
15:02:58
500
Til toppen