Ubekendt kunstner, kystmotiv med Ederfugle, olie på lærred

Varenummer: 5830777
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, kystmotiv med Ederfugle, olie på lærred, signeret. H.67 x 99 cm (77 x 109 cm)

Auktionen afsluttes:  08-11-2020 11:51:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

655518 08-11-2020 11:34:24 DKK 300