Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, kystmotiv, olie på lærred

Varenummer: 5254357
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner, kystmotiv, olie på lærred, signeret med monogram og dateret 1883/9?. H.16 x 26 cm (25,5 x 36,5 cm)

Auktionen afsluttes:  26-02-2019 16:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej