Ubekendt kunstner, kystmotiv

Varenummer: 6070968
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, kystmotiv, olie på plade, sign. EM, 25x40 cm. (34x49,5 cm).
Auktionen afsluttes:  29-08-2021 14:44:13
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

1807402 29-08-2021 14:35:22 DKK 300