Margrethe Loerges, CD. Kystparti med høje skrænter, olie på lærred

Varenummer: 5649775
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Margrethe Loerges.1926-1986, CD. Kystparti med høje skrænter, olie på lærred, sign. og dat. 50x67 cm(60,5x77,5 cm)

Auktionen afsluttes:  21-05-2020 13:02:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1625200 20-05-2020 19:08:44 DKK 300