Kategori  Vurdering

Knud Agger. Kystparti (cd)

Varenummer: 4987000
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Knud Agger 1895 - 1973. Kystparti, olie på lærred. Sign. Agger. 49 x 59 (59 x 69) cm.

BEMÆRK: Kunstner tilføjet, vurdering ændret, udløbstid forlænget.

Auktionen afsluttes:  02-07-2018 20:12:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej