Ubekendt kunstner. Kystparti

Varenummer: 5590078
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Kystparti, olie på plade. Utydelig sign. og dat. 75. 49 x 61 (55 x 67) cm.

Auktionen afsluttes:  02-03-2020 12:54:49