Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner, kystparti
:
5838715
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
< 1.000
Ubekendt kunstner, kystparti, olie på lærred, sign. 23x31,5 cm. (33,5x41,5 cm). Enkelte trykmærker efter søm med begyndende krakeleringer.
16-11-2020 10:55:52
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1961724
16-11-2020
09:44:45
500
2051202
16-11-2020
09:32:52
450
129845
16-11-2020
08:12:25
400
4493
12-11-2020
13:56:45
350
1848407
12-11-2020
13:48:54
300
Til toppen