Ubekendt kunstner, kystparti

Varenummer: 5838715
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, kystparti, olie på lærred, sign. 23x31,5 cm. (33,5x41,5 cm). Enkelte trykmærker efter søm med begyndende krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  16-11-2020 10:55:52
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej