Ubekendt kunstner, kystparti

Varenummer: 5838715
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, kystparti, olie på lærred, sign. 23x31,5 cm. (33,5x41,5 cm). Enkelte trykmærker efter søm med begyndende krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  16-11-2020 10:55:52