Ubekendt kunstner. Landsbyparti fra Skagen

Varenummer: 5981953
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5992319
Ubekendt kunstner. Landsbyparti fra Skagen, olie på lærred. Utydeligt signeret. 59 x 79 (71 x 91) cm. Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  03-04-2021 12:40:00
Showroom:  Herlev