Ubekendt kunstner, landskab med hus

Varenummer: 6250774
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, landskab med hus, olie på lærred, sign. 99x78 cm. (119x97 cm).
Auktionen afsluttes:  16-08-2022 08:34:43