Ubekendt kunstner. Landskab med huse, 1934

Varenummer: 6026321
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6049501
Ubekendt kunstner. Landskab med huse. Olie på lærred. Sign. monogram JWF(?) 34. 44 x 50 cm. (57 x 62).
Auktionen afsluttes:  14-06-2021 10:32:37

1925689 13-06-2021 23:18:46 DKK 300