Ubekendt kunstner. Landskab med huse, 1934

Varenummer: 6026321
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Landskab med huse. Olie på lærred. Sign. monogram JWF(?) 34. 44 x 50 cm. (57 x 62).

Auktionen afsluttes:  14-06-2021 10:32:37
Showroom:  Vejle

1925689 13-06-2021 23:18:46 DKK 300