Ubekendt kunstner. Landskab med huse, 1934

Varenummer: 6049501
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Landskab med huse. Olie på lærred. Sign. monogram JWF(?) 34. 44 x 50 cm. (57 x 62).
Auktionen afsluttes:  15-07-2021 20:40:35