Niels Christiansen. Landskab med kvæg (cd)

Varenummer: 5090130
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Niels Christiansen (1873-1960). Landskab med kvæg, olie på lærred, sign. og dat. 17. 42 x 62,5 (53,5 x 73,5) cm.

Auktionen afsluttes:  08-09-2018 19:47:00

197035 05-09-2018 19:37:18 DKK 300