Ubekendt kunstner. Landskab med ryttere

Varenummer: 6244703
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner (1900-tallet). Landskab med ryttere, olie på lærred, sign. Kamick. 40 x 60 (57 x 77) cm.
Auktionen afsluttes:  06-08-2022 18:20:44
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej