Ubekendt kunstner. Landskab med telefonmaster, 70 x 97 cm

Varenummer: 6386895
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, midt 1900-tallet. Landskab med træer og telefonpæle, olie på lærred. Utydeligt signeret. 70 x 97 cm, (81x109).
Auktionen afsluttes:  05-07-2023 19:43:29