Ubekendt kunstner. Landskab med telefonmaster, 70 x 97 cm
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner, midt 1900-tallet. Landskab med træer og telefonpæle, olie på lærred. Utydeligt signeret. 70 x 97 cm, (81x109).
05-07-2023 19:43:29