Ubekendt kunstner. Landskab med træer, olie på lærred

Varenummer: 5442088

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Landskab med træer, olie på lærred, sign. Nissen, dat. 53. 50,5x70 cm(59x79 cm)

Auktionen afsluttes:  16-12-2019 19:37:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen