Ubekendt kunstner. Landskab med træer, olie på lærred

Varenummer: 5442088
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Landskab med træer, olie på lærred, sign. Nissen, dat. 53. 50,5x70 cm(59x79 cm)

Auktionen afsluttes:  22-12-2019 19:58:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1208531 20-12-2019 09:59:42 DKK 300