Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner, 'Landskab Mols- Aftenstemning' Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5344239
:
5321052
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
Ubekendt kunstner, aftenstemning ved mols. Olie på lærred. Ikke signeret. På bagsiden betitlet: 'Landskab Mols- Aftenstemning' 35 x 46 cm( 44 x 55 cm) Lærred sidder løst i ramme.
22-05-2019 19:07:19
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1558993
22-05-2019
19:05:19
450
28591
22-05-2019
13:39:01
400
1811
21-05-2019
22:13:35
350
1530373
17-05-2019
16:25:24
300
Til toppen