Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, 'Landskab Mols- Aftenstemning' Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5344239

Varenummer: 5321052
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner, aftenstemning ved mols. Olie på lærred. Ikke signeret. På bagsiden betitlet: 'Landskab Mols- Aftenstemning' 35 x 46 cm( 44 x 55 cm) Lærred sidder løst i ramme.

Auktionen afsluttes:  22-05-2019 19:07:19