Kategori  Vurdering

Lars Larsen. Landskabsparti, mark med blomster (cd)

Varenummer: 4941376
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Lars Marius Larsen 1881 - ca. 1962/63. Landskabsparti, mark med blomster, olie på papir. Sign. monogram LL. 35 x 44 (51 x 71) cm.

Auktionen afsluttes:  11-08-2018 14:41:25
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1556654 11-08-2018 07:20:39 DKK 300