Ubekendt kunstner. Landskabsparti med flod Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5628223

Varenummer: 5608585
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Landskabsparti med flod, olie på lærred, sign. 22 x 30 (33 x 41) cm.

Auktionen afsluttes:  18-03-2020 19:18:00
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

9368 16-03-2020 16:06:45 DKK 300