Arnold W. Pedersen. Landskabsparti. cd

Varenummer: 6233251
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.000

Arnold W. Pedersen (1912-1986) Landskabsparti. Olie på lærred. sign. 50 x 60 (63 x 73) cm.
Auktionen afsluttes:  09-07-2022 16:26:00