Ubekendt kunstner. 'Leda og svanen'

Varenummer: 5971756
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6002307
Ubekendt kunstner, 'Leda og svanen', olie på lærred, signeret 'Bubi' 1964, samt tekst på bagsiden. H.95,5 x 66 cm (111 x 81 cm).

Auktionen afsluttes:  10-04-2021 19:42:00
Showroom:  Aarhus

678968 10-04-2021 19:37:15 DKK 350
1860295 09-04-2021 15:35:07 DKK 300