Ubekendt kunstner. 'Leda og svanen'

Varenummer: 5971756
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6002307
Ubekendt kunstner, 'Leda og svanen', olie på lærred, signeret 'Bubi' 1964, samt tekst på bagsiden. H.95,5 x 66 cm (111 x 81 cm).
Auktionen afsluttes:  10-04-2021 19:42:00
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

678968 10-04-2021 19:37:15 DKK 350
1860295 09-04-2021 15:35:07 DKK 300