Ubekendt kunstner. Liggende mand med blomster

Varenummer: 6234433
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1800-tallet. Liggende mand med blomster. Olie på lærred, monteret på pap. Sign. og dat. HN 82. 19,5 x 22 cm (21 x 24 cm).

Auktionen afsluttes:  10-08-2022 19:30:00
Showroom:   Roskilde, DK