Svend Ørbech, Lyngvig fyr ved Vesterhavet, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6196238
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Ørbech f.1929. Lyngvig fyr ved Vesterhavet, olie på lærred, signeret. H.40 x 30 cm (49 x 39 cm)

Auktionen afsluttes:  14-05-2022 18:57:42
Showroom:   Næstved, DK

1643872 14-05-2022 07:44:50 DKK 300