Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåd

Varenummer: 6244676
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåd. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'N. P. From 1918'. 67 x 79 (86 x 98) cm. Fremstår med overfladesnavs og gulnet fernis.

Auktionen afsluttes:  10-08-2022 10:14:55
Showroom:   Herlev, DK

1658759 09-08-2022 17:35:09 DKK 300