Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåd

Varenummer: 6244676
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåd. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'N. P. From 1918'. 67 x 79 (86 x 98) cm. Fremstår med overfladesnavs og gulnet fernis.
Auktionen afsluttes:  10-08-2022 10:14:55

1658759 09-08-2022 17:35:09 DKK 300