Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåde

Varenummer: 6257793
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåde, olie på lærred, Sign. og dat. M. Olesen 1925. 46 x 66 cm. ( 69 x 89 cm.) Fremstår med stødmærke
Auktionen afsluttes:  15-10-2022 12:59:20