Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåde

Varenummer: 6257793
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Marine med fiskerbåde, olie på lærred, Sign. og dat. M. Olesen 1925. 46 x 66 cm. ( 69 x 89 cm.) Fremstår med stødmærke

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 13:23:40
Showroom:   Herlev, DK