Ubekendt kunstner, marine med Kronborg i baggrunden

Varenummer: 5962313
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, marine med Kronborg i baggrunden, olie på lærred, sign. 32x50 cm. (39,5x56,5 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  13-03-2021 13:19:00
Showroom:  Odense

827639 10-03-2021 23:36:45 DKK 300